ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vítejte u nás

Školní družina přináší pestrou paletu volnočasových aktivit pro žáky.

Seznamte se s naší školní družinou

Školní družina dětem nabízí zájmové, vzdělávací a spontánní činnosti. Při docházce do družiny děti plní úkoly vyplývající z celoročního plánu školní družiny. Výchovnými cíli družiny jsou citlivé vztahy k lidem, k přírodě. Učíme děti chránit si své zdraví, vedeme je k otevřené komunikaci, rozvíjíme jejich schopnost spolupracovat a respektovat druhého, působíme v oblasti prevence rizikového chování a při všech činnostech dbáme na bezpečnost dětí.

Režim školní družiny,

omlouvání,

vyzvednutí dítěte

Činnost školní družiny se řídí svými pravidly.

Zájmové kroužky

ve školní družině

Vážení rodiče, vzhledem k situaci, kdy není žádoucí, aby se děti „míchaly“, kroužky v 1. pololetí nefungují. Děkujeme za pochopení.

Poplatek za ŠD – aktuálně

Ředitelka školy stanovuje výši úplaty za zájmové vzdělání:

500,- Kč/pololetí.

Částka je splatná vždy na začátku pololetí, a to pouze bezhotovostně na účet školy: 39535491/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo 111. Do zprávy pro příjemce je nutné napsat: ŠD, jméno a příjmení dítěte.

Pokud tyto údaje neuvedete, nemůžeme vaši platbu správně identifikovat a mohou nastat problémy s uhrazením.

Tip ze školní družiny

Zkuste si s námi upéct podle jednoduchého receptu bábovku. Uvidíte, že sklidíte samou chválu:

Sypké suroviny

1 hrnek cukru
2 vajíčka
2 hrnky polohrubé mouky
prášek do pečiva
vanilkový
cukr
kokos
kakao
kůra z citrónu

Tekuté suroviny

1/2 hrnku oleje

1 hrnek mléka

Pracovní postup

Smícháme vajíčka s cukrem, přiléváme olej, pak mouku, mléko, prášek do pečiva, vanilkový cukr, kůru z citrónu.

Pečeme 45-50 min na 200 stupňů.

Pokud chceme, přidáme kakao nebo kokos.

Těšíme se na vás!