Ve čtvrtek 29.2. přišla do III.B návštěva. Děti z Mateřské školy Čapkova – VLÁČEK se přišly podívat do „velké“ školy. Třeťáci si připravili několik stanovišť, kde předškoláci plnili úkoly. Trochu počítali, trochu kreslili, trochu si zacvičili, zkusili si psát křídou na tabuli, ve velkém košíku rozpoznávali předměty svými prstíky. Předškoláci byli šikovní a s chutí se do všech aktivit zapojili.

Společná aktivita pokračovala v pátek 15.3., kdy se předškoláci setkali se žáky III.B ve velké tělocvičně školy, aby si společně zacvičili.

Malí předškoláci ukázali taneček, a pak už se zapojili do cvičení spolu s třeťáky, cvičili ve dvojicích s míčem.

Cvičení s velkým padákem byl pro děti ze školky hezký  zážitek, pochvalu zaslouží třeťáci, kteří s „malými“ předškoláky velmi hezky cvičili.

Mgr. Jaromíra Kovačová třídní učitelka