Únor, nejkratší měsíc v roce máme za sebou a my vám s dětmi jdeme napsat, jak jsme si ho užili.

Jak už to tak u nás v Klubíčku bývá, tvoříme, vaříme, hrajeme si, povídáme si spolu a trávíme čas na čerstvém vzduchu. Bohužel počasí bylo spíše aprílové, takže si děti moc her na hřištích v okolí školy neužily. Ale to nám nevzalo dobrou náladu, protože my si umíme čas po škole užít, i když venku prší. Únor je měsíc valentýnek a masopustních masek, takže si děti vyráběly srdíčka a masky, které nám již zdobí školní prostor. Díky velkému úspěchu, který sklidil v lednu den vědomostních her a hlavolamů, proběhl takový den i v únoru. A plán do budoucna je tak jasný, každý měsíc se takový den uskuteční.

Co se vaření týče, vyzdvihneme tady top měsíce, tím se staly sladké knedlíky plněné slaným karamelem a čokoládou. Děti si přidávaly a knedlík nezbyl ani jeden, to znamená jediné, dětem se povedly.

A jelikož jarní prázdniny klepou na dveře a děti jsou natěšené, přejeme vám všem, ať si je krásně užijete, hlavně ve zdraví.

Alča, Lucka a dobří kamarádi z Klubíčku.