Po delší odmlce se opět hlásíme s aktualitami ze školní družiny.

Zima odešla a přišlo krásné období jara. Období kytek, motýlů a sluníčka, díky kterému se můžeme oddávat na plno venkovním aktivitám (míčové hry, frisbee, workout, pozorování přírody, kresbě křídami na chodník, pobytu na dětských hřištích a vycházek do okolí).

A když nás vyžene mrak zpátky do prostorů družiny, tak vyrábíme, kreslíme, čteme si a hrajeme různé hry (stolní, pohybové,..).

Nebojte, samozřejmě se mezi tím vším najde čas i pro relaxaci a odpočinek, který děti po dopoledním vyučování ve škole rády přivítají.

Teď, v měsíci květnu, máme před sebou trojboj, ve kterém si děti zasoutěží na čerstvém vzduchu a zároveň budeme vyrábět dárky pro maminky. Nebudeme na to samy, přijdou k nám dvě studentky střední ped.školy na praxi.

V posledním měsíci školního roku, v červnu, proběhnou soutěže ke Dni dětí. Také vycházka za zmrzlinou a ukázka dravců.

Na závěr bychom chtěly upozornit, abyste sledovali i naše školní facebookové stránky, na kterých je také spousta fotek a informací z prostředí družiny.

Děkujeme a přejeme všem krásné slunečné dny,

Paní vychovatelky ze školní družiny