Svět se mění a pokrok jde rychle dopředu. Stále více a více nám do života pronikají moderní technologie. My se s nimi učíme žít a používat je tak, aby nám byly co nejvíce ku prospěchu.

A protože jsme moderní škola a jdeme s dobou, moderní technologie používáme a pracujeme s nimi ve výuce. Dokonce i ti nejmenší, děti z přípravné třídy, se učí s moderními technologiemi pracovat. Digitální technologie jsou využívány i v ostatních předmětech.

Děti z přípravné třídy se při matematických představách seznámily s programováním Bee Botů. Každý si vyzkoušel Bee Bota naprogramovat různými variantami cest a také podle zadání.

Práce s tímto minirobotem děti velmi zaujala, určitě je využijeme i v ostatních výchovách.

Kromě Bee Botů děti pracují také s magnetickými tabulkami, kde při vytváření obrázků používají různé možnosti, rozvíjejí tak svou dětskou fantazii a zároveň se učí pracovat s předlohou. To budou určitě ve vyšších ročnících potřebovat.

Tř. učitelka A. Brabcová