Prosinec sice utekl jako voda, ale v Klubíku jsme stihli spousty aktivit. Během měsíce se děti naučily vánoční koledy, na kroužku vaření pekly cukroví, samy si ho slepovaly marmeládou a zdobily. Na kroužku malý zahradník si připravily masky čerta, Mikuláše a anděla. Proběhly také společenské hry na téma Čertoviny, soutěž v podobě bowlingu a došlo i na přednášení básniček. Pro malé čertíky a Mikuláše se našla i sladká odměna.
Ve školním Klubíku si děti vyráběly výrobky na vánoční jarmark, které malovaly, lepily, zdobily.
Například papírové vánoční věnce, pokladničky, přáníčka a vánoční stromečky.
Děti ze školního Klubíku byly také zazpívat v Litvínovské poliklinice pro babičky a dědečky, které obdarovaly dárečky, které vyrobily.
Teď se už dětičky těší na nejkrásnější dny v roce, a i Vám přejí šťastné a veselé vánoční svátky!