Dne 23.05.2024 školní klub Teen´s club vyrazil do nedalekého domova pro seniory sídlící na Krušnohorské poliklinice.

Ve společenské místnosti na nás již čekali natěšení senioři u stolů s připraveným Člověče nezlob se a mariášovými kartami. Děti se k seniorům ochotně posadily a začala herní bitva.

Nejdříve byly obě strany malinko v rozpacích, ale nakonec se rozpovídaly a hru si užily.

S sebou jsme vzali naše oblíbené klubové hry, které děti seniory naučily nebo je už senioři znali a vzpomněli si tak díky nim na dětství. Šlo např. o Černého Petra, Dobble, Story cubes, stavebnice pro rozvoj jemné motoriky, mikádo a naše nejoblíbenější Poznej vlajky.

Děti se učily trpělivosti, empatii a úctě ke stáří. Velmi si zážitek pochvalovaly a rádi bychom si ho brzy zopakovali.

Za jejich přístup, ochotu a vlídnost jim patří velké poděkování.

Bc. Míša Fůsová