Během měsíce února se začaly tvořit první kapičky v podobě příprav vzdělávacího materiálu od žáků devátých tříd.

Z prvních kapek nám vznikl potůček mnoha informací, který se nesl chodbami školy. Další přítok připravily paní učitelky v rámci pracovních listů ke Dni vody a rázem jsme z toho měli řeku. Řeku, která protekla školou a žáci všech ročníků usilovali o splnění pracovního listu za pomoci vzdělávacího materiálu.

V pátek 22.3. se ve škole vytvořilo moře laboratoří v podání žáků devátých tříd, kteří svým mladším spolužákům ukázali mnoho zajímavých pokusů spojené s vodou.

Děkujeme za vytvořený celoškolní oceán nejen informací, ale také spolupráce napříč celou školou a snahu dozvědět se něco nového.

Mgr. Andrea Wenzelová a Mgr. Judita Žemličková