Ve čtvrtek 14. prosince bylo ve III.B vánoční těšení v plném proudu. Při výtvarné výchově si žáci zdobili perníčky s vánočními motivy sladkou cukrovou polevou. Třeťáci už nejsou ve zdobení perníčků žádní nováčci, takže perníčky měli všichni velmi pěkně ozdobené.

Po výtvarné práci čekalo třeťáky milé překvapení – do třídy III.B přišli tři muzikanti s hornami (lesními rohy) zahrát vánoční koledy a hlavně ukázat jim nástroje zblízka. Známé koledy si děti i zazpívaly, méně známé skladby si vyslechly. Pan učitel Jiří Vitoušek ze ZUŠ Litvínov jim nástroj ukázal, vysvětlil způsob hraní a pozval zájemce, aby se přišli na tento nástroj učit do ZUŠ Litvínov.

Krásná netradiční hudba vánočních koled byla pro žáky III.B hezkým hudebním zážitkem.

Mgr. Jaromíra Kovačová, třídní učitelka