Dne 8. a 9.6. 2023 se školní kluby naší školy (Klubík Sluníčko a Teen´s club) zúčastnily zážitkového programu lesní pedagogiky, který je pořádán Lesy ČR.

Mockrát jim tímto opět děkujeme za krásně zpříjemněné odpoledne, které si děti náramně užily.

Děti si vyslechly mnoho zajímavostí o lesních zvířatech a o činnosti pracovníků v lesnictví. Hravou formu se také dozvěděly, jaké je to být po tmě v lese a čím je potřeba se orientovat.

Pochvala patří také dětem, které byly celou dobu pozorné a zvídavé a překvapily nás svými znalostmi, které si díky tomuto vzdělávacímu programu o něco více prohloubily. Na závěr dostaly od pracovníků milou odměnu a na oplátku od nás lektoři dostali sladkou pozornost, kterou děti připravily na kroužku vaření.

Budeme se těšit na další budoucí spolupráci.

Za školní kluby Bc. Michaela Boušová a Alena Severová