Během třetího květnového týdne vyměnili žáci tříd 1.A a 4.C školní lavice za pobyt venku a užili si čtyři úžasné dny v areálu zooparku Zelčín.

V pondělí se při komentovaném krmení dozvěděli zajímavosti ze života zvířat, učili se, jak se správně chovat v přírodě.

Na úterním výletě do města Mělník se při prohlídce podzemí seznámili s historií města. Viděli soutok řek Labe a Vltavy.

Ve středu zvládli pro někoho náročný výšlap na Říp a dozvěděli se něco málo o historii naší země.

Během pobytu si stihli i zasportovat, hráli míčové hry, jezdili na koni, ale ze všeho nejvíce je bavilo skákání na velkých trampolínách.

I po večeři je čekal zajímavý program – promítání filmu, diskotéka, karaoke, táborák spojený s opékáním buřtů.

Na památku si každý vybarvil ze dřeva vyřezané zvířátko.

Ve čtvrtek děti odjížděly domů hodně unavené a trochu špinavé, ale hlavně nadšené, plné zážitků a obohacené o nové přátele i z jiné třídy. 👍☀

p.uč. A. Wenzelová