Klubík Sluníčko a Teen´s club se spojily, aby potěšily seniory

V pátek 16.12.2022 v dopoledních hodinách proběhlo vystoupení žáků z naší školy v Domově pro seniory Naděje. Nejprve vystupovaly děti z Teen´s clubu.

S dětmi jsme si pro seniory připravili bohatý program sestavený z několika známých rádiových písní, následovaly písně vánoční a koledy, pak oba školní kluby dohromady zazpívaly koledu.

Děti z Klubíku si s paní asistentkami připravily dětskou píseň a veselý taneček, který rozproudil atmosféru a seniory velmi potěšil. Nakonec senioři obdrželi od dětí malý dáreček a vánoční přání.

Dle reakcí se nám celé vystoupení velmi povedlo a naším posluchačům líbilo. Nás na oplátku potěšily úsměvy a dojetí na tvářích seniorů.

Za školní klub sociální pedagog Michaela Boušová a paní asistentky Lucie Roubečková a Jana Novotná