Už pár dní se v hlavách členů školního parlamentu podivné otázky. Zvládnu to? Mám všechno připravené? Bude konečně alespoň trošku pěkné počasí? Dokážu potěšit docela malé děti? Nebude zrovna moje hra nezajímavá?

1. říjen 2022 přinesl odpovědi na všechny tyto otázky, a ještě na mnoho dalších. Poslední setkání na půdě školy, poslední úpravy výstroje a výzbroje (myslím tím rekvizity pro jednotlivá stanoviště), ještě strašidelný make-up a jdeme na to!

16,15 hod je pozorován neobvyklý výskyt strašidel všelijakého druhu u MŠ Tylova, smráká se….

16,30 hod počet podivných bytostí stoupl na nebezpečných 30 (HRŮŮŮŮZA)

17 hod padá tma a začíná strašidelné putování (podle nás spousty) malých strašidýlek s rodiči (nám se zdálo, že je jich snad 100, to ta tma), soutěží a her je 15, děsivé průkazy se plní, úkoly jsou zajímavé, všude spousta světýlek a zvuků, je skoro tma…

18 hod končí vydařený podvečer, všichni si odnesli pěkné zážitky, lesklá očička, trochu sladkostí

Všem strašidlům, malým i velkým děkujeme za prima podvečer a těšíme se na další spolupráci, třeba za denního světla.

Mgr. P. Boháčková