Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví dochází v úvodu roku 2022 ke změně testování žáků. Podrobnější informace jsou součástí přiloženého dokumentu, platí však následující:1. Všichni žáci (očkovaní i po prodělání covid) budou dle pokynu MŠMT od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 testováni na přítomnost koronaviru. V pondělí vždy antigenními testy ze slin. Ve čtvrtek vždy testy PCR ze slin. Při nepřítomnosti  budou žáci testováni v den příchodu do školy. Od 17. ledna 2022 bude testování probíhat jedenkrát týdně vždy v pondělí metodou PCR.2.V pondělí se budou žáci testovat v rámci třídnické hodiny ve své kmenové třídě  s třídním učitelem.3.Čtvrteční testování budou probíhat vždy v 8:00 v kmenové třídě s třídním učitelem – 1.stupeň a v učebně dle platného rozvrhu s vyučujícím dané hodiny – 2.stupeň.

Informace pro zákonné zástupce ke stažení ZDE.