Měsíc červen patří mezi nejpopulárnější měsíce, všichni jsou plni očekávání jak dopadne vysvědčení, jaké zážitky je čekají o prázdninách.

V očích těch nejmenších je jeden den výjimečný- 1. červen je jejich oslavou v podobě Dětského dne. I školní Klubík připravil těm nejmenším oslavu v podobě zábavného odpoledne.

Paní asistentka uspořádala v prostorách Klubíku a školního hřiště odpoledne plné soutěží a her. Děti s elánem a nadšením plnily nejrůznější úkoly a získávaly sladké odměny. Byla připravena stanoviště se šipkami, hodem na kelímky, badmintonem, kuželkami, košíkovou a mnohá další. Odměna čekala na všechny soutěžící.

V poklidném duchu se nesl i zbytek měsíce, školní Klubík se především soustředil na hraní si, přípravu na nadcházející prázdniny a poklidné ukončení školního roku.

Jednalo se o nasátí prázdninové atmosféry, rozloučení se, popřání si krásných prázdnin a těšení se na shledanou v září, v novém školním roce 2021/2022.

Jana Novotná, školní asistentka