Z návratu do školy po rotační výuce měly děti velikou radost z toho, že se v Klubíku potkaly s ostatními kamarády, které dlouho neviděly.

Abychom si užili vzájemnou společnost, chodili jsme na procházky, na hřiště a také jsme si došli na zmrzlinu. Udělali jsme si sportovní odpoledne venku, kde děti mezi sebou soutěžily v různých sportovních dovednostech.

Nesoutěžili jsem jen ve sportu, ale měli jsme i soutěžní odpoledne na různá témata, kdy děti sbíraly body, a na konci se vyhodnotil vítěz.

Nejen, že jsme soutěžili, ale také jsme si vyprávěli o zvířátkách a četli si pohádky, říkali jsme si, co kde začíná růst. Na začátku května jsme se také věnovali Dni matek. Povídali jsme si o svých maminkách, učili se básničky. Poté děti vyráběly své mamince přáníčko a současně si protrénovaly své umělecké dovednosti. Každé dítě si vybralo svou básničku, kterou do přáníčka vlepilo.

Denisa Kaňková, školní asistentka