V měsíci leden proběhla ve spolupráci se SŠ okresu Most aktualizace databáze oborů nabízených pro šk. rok 2021/2022. V příloze Vám zasílám jejich aktuální přehled – změny, které školy uvedly, jsou podbarveny žlutě. Pro informaci uvádíme změny nejdůležitější:

1/ Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov spol. s r.o.

Ve šk. roce 2021/2022 nebude výuka zahájena.

2/ Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Ve šk. roce 2021/2022 nebude otevřen obor 53-41-H/01 Ošetřovatel

Vzhledem k tomu, že v Atlase školství, který žáci obdrželi, je tento obor uveden, je možné, že některý z  žáků zvažoval podání přihlášky ke studiu právě tohoto oboru právě na této škole.

Připojujeme proto přehled SŠ v ÚK, kam je možné přihlášku ke studiu tohoto oboru podat (nejbližší je Střední škola EDUCHEM, a.s.).