Ošetřovné aktuálně

Poslanecká sněmovna schválila 13. 5. 2020 pozměňovací návrh, podle kterého budou mít nárok na ošetřovné nadále až do 30. června 2020 všichni rodiče, kteří z objektivních důvodů nemohou dát dítě do školy či školky.

Od 25. května bude možná osobní přítomnost žáků prvního stupně

Od 25. května bude možná osobní přítomnost žáků prvních stupňů základních škol na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin. Účast žáků však nebude povinná.

Nabídka pomoci od školního speciálního pedagoga

Potřebuješ chvilku sdílení s tím, co Tě trápí? Nevíš si rady s úkoly? Potřebuješ si jen tak popovídat? Máš spoustu otázek? JSME TADY PRO TEBE…

Domácí vzdělávání

Ministerstvo školství připravilo          pro školy soubor základních doporučených postupů                 pro vzdělávání v době, kdy jsou žáci a studenti vzdělávání pomocí dálkových nástrojů.

Informace ředitelky školy o způsobu hodnocení na vysvědčení na konci školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, milí žáci,

výuka ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 probíhá zcela nestandardním způsobem.

Hodnocení výsledků vzdělávání žáků (známky na vysvědčení za 2. pololetí) ze strany školy tuto situaci, na kterou nebylo možné se připravit, zohledňuje.

Při hodnocení žáků škola postupuje podle vyhlášky č. 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020.

Pokračujte ZDE.