Adopce na dálku

Rádi bychom Vám předdstavili naši adoptovanou Mariu.

Jméno: MARIA D´SOUZA
Datum narození: 29.05. 2000
Bydliště: Ambewadi (Indie)
Škola: St. Michaeĺs Convent, Dandeli
Oblíbený předmět: Anglický jazyk
Zdravotní stav: dobrý
Koníčky: zpěv
Rodina: Otec David je krejčí, má astma. Matka také pomáhá otci v jeho práci. Bratr Steven postoupil do 4. třídy. Rodina se svým nízkým příjmem nemůže poskytnout dětem vzdělání.
Další informace ohledně pokroku dítěte: dítě může být ještě lepší, jestliže se bude více zabývat Kanadou a společenskou vědou. Je velmi pracovitá.
Dítě získalo: školní potřeby (požadavky), letní tábory, vánoční dárky (oblečení a tiffin nosič), tréninkové/povědomé programy, předplatné  časopisů, příspěvky na: společenské pracovní výplaty, dětský klub, na asistenci lékařskou, domácí a cestovní.
Čím by dítě chtělo být: učitelkou

Test textu

Závěrečné vysvědčení dítěte v 9. ročníku (max. známka A+):
Předmět | Maximální známka | Závěrečné vysvědčení

• Angličtina | A+ | B+
  • Kannada | A+ | B
  • Hindi | A+ | B+
  • Matematika | A+ | B
  • Obecná věda | A+ | B
  • Společenská věda | A+ | B+

Nemalé finanční prostředky pro další školní rok se nám daří získat prodejem výrobkům na tradičním vánočním jarmarku, který každoročně pořádáme v adventním čase v budově školy.