Po Vánocích, které rychle utekly, jsme se opět všichni sešli v našem Klubíku. A jelikož byl leden, naše první kroky vedly cestou Tří králů. S dětmi jsme si povídali o tom, kdo Tři králové byli, za kým šli a co nesli. Přečetli jsme si o nich příběh a zjistili také, co znamená, když se nad dveře napíše K+M+B. Víte i vy, že to není zkratka jejich jmen?

A když máme zimu, vrhly se děti na vytvoření Paní Zimy. Tím chtěly děti přivolat sníh, což se o pár dní později podařilo. A proto jsme šli stavět sněhuláka. Tím ale tvorba dětí nekončila, vyrobily krásnou zimní dekoraci, která již zdobí náš Klubík. Také sněžné sovy se dětem moc povedly, dále krmítka s ptáčky. No samé šikovné děti máme, ale hlavní je, že je tvoření baví a to je nejvíc.

Tím ale náš leden nekončil, děti si v Lesánku uvařily i pár dobrot. Například obložený toust nebo banánové jednohubky, které by děti chtěly jíst každý den. V hlavě dětí jsou již další pochutiny, které nás v brzkých dnech čekají uvařit.

Také jsme si nasadili šály, čepice, rukavice a vyrazili ven, nadýchat se čerstvého vzduchu.

Leden utekl jako voda, a my se už těšíme, co nám únor přinese.