Aktuální projekty

Veřejné připomínkování Analytické části Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání

Vloženo: 18.3.2020 | Zobrazeno: 15x
V rámci Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Litvínov byla zpracována aktualizace analytické části Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání spádového území obce s rozšířenou působností Litvínov. Aktualizaci analytické části bude projednávat Řídící výbor MAP prostřednictvím hlasování per rollam na začátku dubna roku 2020.

Nyní Vás proto vyzýváme k veřejnému připomínkování této části strategického dokumentu.
Váš názor je pro nás důležitý.
Zašlete, prosím, své připomínky v termínu ode dne 16. 03. 2020 do 26. 03. 2020
na e-mailovou adresu petr.lenc@sf-poradenství.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Odkaz: http://www.masnadeje.cz/projekty/mistni-akcni-plan-rozvoje-vzdelavani-ii-pro-orp-litvinov/zpravy/analyticka-cast-1014cs.html

Analytická část  (Velikost: 847.85 kB)
Analytická část  (Velikost: 2.44 MB)