Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Prezentace středních škol.

Vloženo: 21.11.2017 | Zobrazeno: 367x
Jako každý školní rok, i letos se na naší škole uskutečnila už tradiční akce – Prezentace středních škol.

Na tuto akci, která se konala po třídních schůzkách pro rodiče i žáky 8. a 9. tříd, byli pozvaní zástupci SŠ z Mostecka, ale i z Teplic, Chomutova, Děčína, Kadaně, Ústí nad Labem, Duchcova. I letos se tato akce těšila velké účasti zájemců o aktuální informace o studiu na SŠ. Přejeme všem našim žákům rozvahu při výběru té správné SŠ a děkujeme všem zúčastněným, že na akci přijeli a prezentovali svou školu.