Stalo se ve škole - školní rok 2019/2020

Jak to bylo s tím Valentýnem?

Vloženo: 17.2.2020 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 162x
14. únor je pěkné datum, podle kalendáře by měl být tento den mrazivý, studený a ledový. V naší škole to tak není. Tradice Valentýnské pošty prohřívá den všem.

Téměř 1500 valentýnských srdíček s přáním zaplavilo školu. Říci někomu, že je pro něj důležítý, že ho těší být poblíž, mít  kamaráda, panečku, to je síla. Kdyby existovala fyzikální jednotka pro přátelství, kamarádství, oblibu, pohodu a radost, potom by v tento den byla naše škola dozajista přetížená.
Organizace dne je pod palcem nejstarších členú žákovského parlamentu, jim patří dík za spoustu odvedené práce. Další díky posíláme p. učitelkám za jejich prima přístup k této bohulibé akci a také všem dětem, které svá přání do schránky uložily.
pozn. sledujte tv v aule, možná se uvidíte......