Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019

Adaptační aktivity 9. tříd

Vloženo: 26.9.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 364x
Adaptační aktivity v 9.ročníku V novém školním roce vznikly z bývalých třech osmých tříd dvě deváté.

Tak jsme my, třídní učitelky, nabídly adaptační aktivity, které se uskutečnily 14.9.2018. Přihlásila se většina dětí. Ze začátku je dost pobavilo poměření své šikovnosti v minigolfu, který jsme navštívili v Mostě. Pak bylo báječné je sledovat v třídním souboji ve vybíjené, zažili jsme hodně emocí při zápalu hry, které se zúčastnili všichni a opravdu, bylo na co koukat. Den jsme zakončili pečením buřtů na školním dvoře.

Do budoucna deváťákům přejeme jen trpělivost a píli při učení a výběr té správné střední školy.

Mgr. Vašinová a Ing. Vopelková