Stalo se - starší články

Človíčkov v 1. B

Vloženo: 13.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 613x
Prvňáčkové se několikrát při výuce a v různých předmětech vypravili do městečka Človíčkov, ve kterém se dozvěděli spoustu nových a zajímavých informací o lidském těle.

Děti si také obkreslily těla dvou spolužáků a společně pak popisovaly jednotlivé části těla člověka. Součástí byla i hra, při které se prvňáčci poznávali podle hmatu, nezapomněli jsme ani na hádanky o spolužácích.
   Důležité byly i informace o výživě člověka, kde jsme třídili různé potraviny, které nám prospívají nebo člověku naopak škodí. Nejvíce legrace si děti užily ve hře Na ordinaci, kde si každý vyzkoušel roli lékaře, zdravotní sestřičky nebo pacienta. Nechyběly ani pohádky z lékařského prostředí.
   Těšíme se až se zase do Človíčkova brzy vrátíme. Obrázky tu:          Mgr.  Milena Kubíčková