Víte, co je ZELENÁČ?

Vloženo: 16.10.2016 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 886x
Víte, co je to ramlice? Nebo jaký je rozdíl mezi mnohonožkou a stonožkou?

Víte, co je to ramlice? Nebo jaký je rozdíl mezi mnohonožkou a stonožkou? Odpovědi na tyto otázky  i mnoho dalšího se děti z naší družiny dozvěděly na akci Zelenáč, které jsme se zúčastnili minulou středu 12/10/2016. Aktivity probíhaly na hřišti naší školy, kde děti plnily úkoly na několika stanovištích. Za každý správně splněný úkol obdržely děti razítko do své kartičky, a to od starších žáků z naší školy, kteří s akcí pomáhali. Kromě poznávání druhů hub či stromů jsme také přiřazovali názvy k jednotlivým druhům hmyzu či správně pojmenovávali samice a mláďata zvířat. Dětem se akce velmi líbila a všechny si kromě sladké odměny odnesly i spoustu nových a zajímavých informací ze světa přírody.
Vernerová