Činnost parlamentu/ zápisy

Volby v Parlamenťáčku

Vloženo: 11.10.2017 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 454x
S novým školním rokem 2017/2018 na zkušené členy parlamentu čekala zajímavá činnost.

Připravit a zorganizovat volby mladých zástupců, kteří jednou ponesou pochodeň žákovského parlamentu. Organizace byla koordinátorem jen minimálně usměrňována, zkušenější předávali své postřehy těm, kteří jsou nováčky. Příprava volebních lístků, hlasovacích uren, vytvoření volebních komisí, to vše bylo náplní prvních schůzek. Vlastní volby proběhly hladce, seznámení s aktivitami parlamentu zajistili opět ti zkušení. Malý parlament se může bez obav pustit do práce. Všichni se těšíme na nový mladý větřík. Všem děkuji za přístup a pohodu při práci.

mik

Nový větřík v malém parlamentu:

2.A                                                 3.A                                  4.A                               5.A

2.B                                                 3.B                                  4.B                               5.B

2.C                                                 3.C                                  4.C                               5.C