Ukončené projekty

Projekt "Příroda dětem - děti přírodě"

Vloženo: 19.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 1038x
Naše škola získala grant na úpravu školní zahrady ve výši 70 tis. Kč z prostředků Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí pro realizaci projektu "Příroda dětem – děti přírodě".

Poskytovatel grantu se zavazuje poskytnout částku v maximální výši 70 tis. Kč, tj. 100% předpokládaných celkových uznatelných nákladů. Termín realizace projektu je od 1. 12. 2012 do 31. 5. 2014.
Cílem projektu je úprava školní zahrady tak, aby mohla být více a účelněji využívána v rámci environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty. Obsahem předkládaného projektu je vytvoření přírodní učebny a malého školního arboreta, kde bude probíhat výuka ve venkovním prostředí.

Více se o celém projektu a jeho průběhu, dozvíte z následujících stránek.