Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019

Greiner pro 8. ročník

Vloženo: 19.11.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 601x
V listopadu 2018 se uskutečnily exkurze žáků 8. ročníku do výrobního podniku Greiner v rámci výuky Volby povolání.

Žáci byli prostřednictvím prezentace seznámeni s historií i současností závodu i jeho výrobou.

Měli možnost prohlédnout si výrobní haly, kde bylo názorně vidět, jak se z materiálu vyrábí různé typy kelímků pro celoevropský trh a pak v tichu kanceláří kladli spoustu otázek.

Zástupci podniku nás příjemně překvapili milým přijetím a formou organizace exkurze. Děkujeme!

Celá akce se žákům moc líbila.

Ing. Alexandra Vopelková – výchovná poradkyně školy