Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019

Prezentace SŠ

Vloženo: 19.11.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 557x
Dne 15.11.2018 v 18.00 hodin se na naší škole po třídních schůzkách rodičů uskutečnila prezentace středních škol určená rodičům a vycházejícím žákům.

Tato akce patří k tradičním akcím školy v rámci kariérového poradenství. Zveme na ni většinu SŠ Ústeckého kraje. Ve školní jídelně se sešli s rodiči a žáky zástupci středních škol. Přijeli i z Teplic, Chomutova, Duchcova a z Ústí nad Labem. Prezentace se zúčastnili i rodiče žáků osmých tříd, kteří už teď uvažují o volbě té „správné“ střední školy pro své dítě. Akce se vydařila ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Přejeme už jen chuť do úspěšné přípravy na přijímací pohovory, úspěšného absolvování naší školy jako základu dobré přípravy pro studium na střední škole a šťastnou volbu SŠ.

Ing. Vopelková Alexandra