Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Ekotým na farmě

Vloženo: 31.10.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 440x
Ekotým si často přál navštívit nějakou farmu se zvířátky a letos se jim přání splnilo.

Vyzkoušet si nakrmit zvířátka a pohladit si je, se podařilo skoro všem. Farmář p. Klouček nás provedl celou farmou a vysvětlil nám, jak je důležité se pěkně chovat i k zvířátkům, které nám slouží k práci nebo skončí na našem talíři.

V sychravém ránu jsme se zahřáli domácím čajem připraveným z bylinek. Na závěr jsme pozorovali běžně pěstované druhy obilí a staré nástroje, kterými se obilí zpracovávalo. Na farmě se nám moc líbilo, a tak jsme se domluvili, že se na jaře určitě uvidíme.

žem