Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Výtvarka v 5.B

Vloženo: 17.9.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 531x
Žáci v 5.B ve čtvrtek 14.9.2017 při výtvarné výchově měli za úkol vyrobit ručně malované puzzlíky.

Žáci se toho chopili s chutí a nadšením, všem se velmi dařilo.

Puzzlíky se vyráběly tak, že se na papír obtiskl v barvě namočený provázek. Obarvený provázek vytvářel zajímavě barevné obrázky, které se rozstříhaly na malé čtverečky, které pak děti nalepily na barevný papír.

Všichni byli moc šikovní, každý mohl svoji práci hrdě vystavit.

Pavel Seifert žák 5.B

Voňavá výtvarná práce v V.B

Se začátkem školního roku se ve třídě p. uč. Kovačové pracuje s přírodninami. Třída se promění v květinářství plné podzimních květů a zelených větviček. Příjemná vůně a barevná krása provází výtvarné tvoření. V letošním školním roce žáci vyráběli vkusné ikebany. Všem žákům se velmi povedly.

tř.učitelka Jaromíra Kovačová