Činnost parlamentu/ zápisy

Volby

Vloženo: 4.2.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 775x
Již tradičně jsme na začátku roku volili své zástupce žákovského parlamentu do Malého parlamentu.Třídy nejdříve vybrali kandidáty do parlamentu, ze kterých během voleb sami žáci vybrali za každou třídu dva zástupce.

Ti budou celý rok navštěvovat nepovinně volitelný předmět Žákovský parlament.
Třídy mohou prostřednictvím svých zástupců komunikovat přímo s vedením školy a spolu s ostatními částmi parlamentu plánovat celoškolní projekty a akce, a vznášet dotazy a připomínky k chodu školy a navrhovat, jak školu zlepšit. Tento komunikační kanál mohou využít nejen děti, ale také rodiče i široká veřejnost.