Akce přípravné třídy

Zima v přípravné třídě

Vloženo: 22.2.2017 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 727x
Dobu po Vánocích a těšení na jaro si děti z přípravné třídy zpříjemnily spoustou nových činností a zážitků.

Například společně ve třídě i s ostatními kamarády ve škole oslavily svátek Tří králů. Vlastnoručně vyrobenými korunami se rády pochlubily i rodičům. Tělocvik si užívali na trampolínkách, ale hlavně na sněhu – bobováním, koulováním a stavěním sněhuláků. Vzhledem ke sněhové nadílce jsme společně usoudili, že potěšíme také lesní zvířátka a vydali jsme se ke krmelci s taškami dobrot.

A protože už po sněhu není ani památky a častěji prší, pilně se učíme a ve volnějších chvílích a o přestávkách si hrajeme se spoustou nových hraček, ale ke hře nám stačí i obyčejná víčka od lahví, ze kterých skládáme i takovéto krásné obrázky.

Naděžda Krejná, Darina Vaníčková