Ceník/ platby

Vloženo: 1.8.2018 | Autor: tomasova| Zobrazeno: 3087x |

Výše cen stravného je určen finančními limity, které se mohou v průběhu roku měnit v důsledku zvyšování nebo snižování cen nakupovaných potravin.
U dětí výše finančního limitu tvoří pouze náklady na nákup potravin.

Všichni strávníci jsou zařazeni do věkových kategorií. Věkovou kategorií se rozumí školní rok od 1.9. do 31.8. následujícího roku. Jestliže v průběhu tohoto roku dovrší žák 11 nebo15 let, zvýšená sazba se mu účtuje již od 1.9. Od této doby mu náleží i vyšší norma potravin.

Měsíční zálohová platba dle věkové kategorie:

• 6 – 10 let .................. 470,- Kč/měsíc
  • 11 – 14 let ................ 530,- Kč/měsíc
  • 15 let a výše ............ 660,- Kč/měsíc

Cena jednoho oběda dle věkové kategorie:

• Žáci 6 – 10 let ................ 21,- Kč
  • Žáci 11 – 14 let .............. 24,- Kč
  • Žáci starší 15 let ............ 30,- Kč
  • Zaměstnanci vlastní organizace ........ 30,- Kč
  • Cizí strávníci .................. 47

Cena bezkontaktního čipu na oběd

• Cena čipu na oběd ..... 115,- Kč.

Ceny čipů a sazby stravného mohou být v průběhu roku změněny v důsledku změn cen dodavatelů

S každým strávníkem uzavíráme smlouvu o poskytování obědů ve školní jídelně. Ke stažení zde na tomto odkaze. Smlouva musí být uzavřena do 31. října příslušného školního roku.

Termín plateb trvalého příkazu je nutno zadat na dobu od 15. do 17. dne v měsíci. Strávník tak bude mít obědy přihlášeny již 1. den následujícího měsíce.
Termín trvalého příkazu nesmí být stanoven dříve než 15. dne v měsíci. Není zaručeno, že strávník bude mít oběd od 1. dne následujícího měsíce.

Strávník/zákonný zástupce si musí osobně domluvit s vedoucí jídelny formality pro převody z účtu (číslo účtu, variabilní symbol, výše platby). Úřední hodiny ve ŠJ jsou každý pracovní den od 7.00 do 8.00 hod.

Vyúčtování stravného bude provedeno v červnu a v prosinci formou přeplatků na běžný účet, a to pouze tehdy, překročí-li částka pro vyúčtování 100,- Kč. Částka nižší než 100,- bude převedena na další období. Výjimku tvoří vycházející žáci nebo žáci, kteří přestoupí na jinou školu. Těm bude vyúčtování provedeno i v částce nižší než 100,- Kč.

Žáci, kteří v průběhu roku ukončí stravování ve ŠJ (přestup na jinou školu, vycházející žáci), jsou povinni osobně nebo prostřednictvím zákonného zástupce se odhlásit a požádat o vyrovnání stravného.