Aktuální projekty

Čtu, čteš, čteme... ve školním čtenářském klubu

Vloženo: 9.4.2018 | Zobrazeno: 747x
Již druhým rokem na naší škole funguje ČTENÁŘSKÝ KLUB pod vedením paní učitelky Kamily Fridrichové a knihovnice Hanky Hogenové.

Scházíme se každou středu ve 14 hodin, abychom si povídali o knihách, sami i společně četli, hráli hry a strávili středeční odpoledne v kruhu čtenářů.

Náš čtenářský klub je součástí projektu „Školní čtenářské kluby na 2. st. ZŠ“, v němž s podporou Nové školy, o. p. s. po dobu tří let budeme pracovat spolu s dalšími dvaceti šesti základními školami napříč celou Českou republikou na rozvoji čtenářství u žáků základní školy. Projekt je financován z prostředků Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a běží v období 1. 11. 2016 – 30. 10. 2019.

Zázemí našeho klubu tvoří vybavená klubová knihovna, ve které si každý najde „tu svou“ knihu, na základě doporučení si pak děti tituly dál předávají a půjčují si je domů.

Více informací o projektu naleznete na adrese www.ctenarskekluby.cz nebo na facebooku Školní čtenářské kluby.

„Školní čtenářské kluby na 2. st. ZŠ“,reg. č. CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_012/0000589

Projekt je financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.