Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Knihovna ve škole nebo škola v knihovně?

Vloženo: 4.10.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 508x
Děti naší školy začaly navštěvovat Městskou knihovnu Litvínov.

Paní učitelky jim vybraly ze široké nabídky programů, které si připravují knihovníci. Třeťáci si hráli na malé detektivy. Zpočátku jejich snažení vypadalo neúspěšně, nakonec ale pachatele loupeže odhalili. Seznámili se při tom se spoustou nových slov, nastudovali a navzájem si vysvětlili jejich významy a pochopili, že vybrat z množství stop ty pravé, není až tak jednoduché.

Další den do knihovny vyrazili druhostupňoví žáci. I oni si tím zpestřili výuku Čj. Šesťáci se dozvěděli, jak správně vytvořit referát, deváťáci se učili orientovat v mediální "džungli".