Stalo se - ve škole školní rok 2018/2019

Poprvé už máme dávínko za sebou....

Vloženo: 8.10.2018 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 267x
Září bylo pro prvňáčky plné očekávání a zážitků. Na školní prostředí se však adaptovali bez problémů.

Hned v prvním týdnu připravily paní učitelky „Adaptační zábavné odpoledne“, kde děti společně s rodiči plnily vědomostní úkoly zakončené tajenkou. Za úspěšné splnění úkolů byly všechny děti odměněny sladkostmi a drobnými dárečky.

Dnes už znají různá písmenka a někteří dokáží přečíst i krátka slova. Učí se dodržovat pravidla správného chování tak, aby pro ně škola byla bezpečným a přátelským prostředím.

5.10.2018 Zapsaly paní učitelky:

Mgr. Rozvita Ansorgeová, Mgr. Jaromíra Kovačová, Mgr. Milena Malá