Akce přípravné třídy

Přípravná třída v knihovně

Vloženo: 30.3.2017 | Autor: bohackova | Zobrazeno: 702x
Dne 6. 3. děti z přípravné třídy navštívily Městskou knihovnu v Litvínově.

Slečna knihovnice pro ně připravila příjemné dopoledne plné her a soutěží na téma „Večerníček a jeho pohádky“. Měli jsme možnost shlédnout jednu z nejstarších odvysílaných pohádek v ČT, Kluk a kometa, a porovnat ji s úplně novou, současnou – Nejmenší slon na světě. Také jsme si mohli vybrat pohádku na přání. Dostali jsme možnost složit si z obrázků vlastní pohádku na dobrou noc a vymyšlený příběh přednést kamarádům. A i tento náročný úkol se úspěšně zdařil. Všem dětem se v knihovně moc líbilo a už se těší na další setkání. Je jen velká škoda, že pohádky od Večerníčka většina dětí neznala.

Naděžda Krejná, Darina Vaníčková