Aktuální projekty

Vloženo: 18.3.2020 | Zobrazeno: 15x
V rámci Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Litvínov byla zpracována aktualizace analytické části Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání spádového území obce s rozšířenou působností Litvínov. Aktualizaci analytické části bude projednávat Řídící výbor MAP prostřednictvím hlasování per rollam na začátku dubna roku 2020.

Vloženo: 31.1.2020 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 39x
Před Vánoci minulého roku se na Lesné v Krušných horách uskutečnilo společné zasedání ředitelů základních škol na Litvínovsku. Jeho cílem bylo posílit vzájemné vazby, sdílet zkušenosti a také se naučit, jak předcházet stresu a tlaku, který s výkonem vedoucí funkce souvisí.

V průběhu ledna 2020 začala na litvínovských školách realizace projektu s názvem ,,Podpora kvality vzdělávání v Litvínově“. Projekt je financován prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Financování projektu zajišťují z 85% prostředky EU, dále z 10% státní rozpočet ČR, 5% je financováno z rozpočtu města Litvínova. Celkové náklady projektu jsou ve výši 33 705 878,55 Kč.

Vloženo: 16.8.2019 | Zobrazeno: 130x
Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro ORP Litvínov“, nebo také MAP II, je navazujícím projektem místního akčního plánu rozvoje vzdělávání I pro ORP Litvínov. Místní akční plán rozvoje vzdělávání je strategický dokument, zaměřující se na oblast vzdělávání na úrovni mateřských a základních škol pro konkrétní správní oblast obce s rozšířenou působnost, skládající se z podrobné analýzy problémů a potřeb v oblasti vzdělávací politiky vč. shody zapojených subjektů na prioritách řešené oblasti a návrhu konkrétních aktivit nutných pro rozvoj daného území.

Vloženo: 15.2.2019 | Zobrazeno: 157x
Naše škola je zapojena do dvouletého projektu v rámci Podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování - ŠABLONY pro MŠ, ZŠ, ŠD, ŠK.

Vloženo: 9.4.2018 | Zobrazeno: 747x
Již druhým rokem na naší škole funguje ČTENÁŘSKÝ KLUB pod vedením paní učitelky Kamily Fridrichové a knihovnice Hanky Hogenové.

Vloženo: 30.11.2017 | Zobrazeno: 427x
Zapojili jsme se do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi .

Vloženo: 15.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 715x
V našem Čtenářském klubu se scházíme ve škole každý čtvrtek ke společné četbě, pobavení se. Za účelem příjemně stráveného odpoledne se vydáváme nejen do literárních světů. Díky vlastní knihovničce, klubovému vybavení k pohodovému posezení a vlastnímu prostoru tak můžeme v přátelském duchu rozvíjet své čtenářské zkušenosti.

Vloženo: 13.4.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 735x
Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond naší obci?

Vloženo: 14.3.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 583x
Říká se, že dnešní děti nečtou – je tomu skutečně tak? Pokud ano, je možné tento stav změnit? Proč je důležité, aby děti četly? Jak rozvíjet dětské čtenářství? Jaké knížky baví dnešní děti? Jak čtenářské aktivity zakomponovat do běžné výuky?

Celkem: 10 článků