Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Okresní kolo v přespolním běhu

Vloženo: 27.9.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 530x
V úterý 26.září se v areálu u Děkanského kostela v Mostě uskutečnilo okresní kol v přespolním běhu, kterého se, tak jako každý rok, zúčastnili i běžci naší školy.

Celkem se k tomuto závodu přihlásilo 11 základních škol.

Jako první na trať vyrazily mladší dívky a po nich ostatní kategorie.

Celkově si zástupci naší školy nevedli vůbec špatně. K získání prvního místa u mladších dívek chyběl jediný bod. I tak je 2.místo velkým úspěchem ( Němečková Adéla, Sedláčková Lenka, Borůvková Lenka, Tóthová Jitka  a Pilařová Tereza ).

Ostatní kategorie zůstaly těsně pod stupni vítězů. I tak ale všichni zaslouží velkou pochvalu za odvahu a za své výkony na hranici svých možností.

Děkujeme a chválíme.

Reportérka Anna Rumlová 9.B