Akce přípravné třídy

Přípravná třída v imagináriu bratří Formanů

Vloženo: 17.6.2019 | Zobrazeno: 113x
Konec školního roku si přípravná třída zpestřila návštěvou litvínovského zámku. Imaginárium Divadla bratří Formanů a jejich přátel, okouzlilo všechny děti.

Pohádkový svět postaviček, loutek a „hejblátek“ nás vyloženě uchvátil. Přispělo k tomu zejména to, že si děti mohly vše osahat, vyzkoušet, mohly kroutit kličkami všemi směry a točit. K ničemu nebyl zapotřebí návod, téměř na vše si přišli naši „šikulové“ sami. Imaginárium nás vtáhlo do svého snového světa…
Na samém závěru roku nás ještě čeká shlédnutí výstavy hraček šlechtických rodin, na kterou se děti móóóc těší.
Naděžda Krejná, Darina Vaníčková