Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Zdravotní ústav "Hravě o prevenci"

Vloženo: 12.11.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 470x
Dne 10. 11. 2017, v rámci projektu „Zdravý a nezávislý“ pod záštitou ÚK, naši školu navštívily lektorky Zdravotního Ústavu Ústí nad Labem s dlouhodobým programem všeobecné prevence Hravě o prevenci, jehož cílem je předcházet nebo zmírnit následky rizikového chování a podpořit zdravý způsob života.

Žáci osmých a devátých ročníků se zúčastnili programu „HOP aneb hravě o pohlavně přenosných nemocech“ a „Reprodukční zdraví“ s cílem vytvoření správných postojů, způsobů chování a zodpovědnosti v oblasti pohlavně přenosných chorob a zvýšení úrovně znalostí o možnostech prevence.

Součástí projektu pro 8. ročníky bude v prosinci návštěva „Revolution Train“ Praha. Těšíme se.