Stalo se - starší články

ČERTOVINY VE 4.B ANEB ČERTÍ ŠKOLA PRO ČTVRŤÁKY

Vloženo: 17.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 613x
V pátek 4.12. si všechny menší děti ve škole připomínaly tradici Mikuláše, čertů i andělů.

I ve 4.B se sešlo několik zástupců všech „kategorií“. Čertíci, andělé i smrtelníci měli za úkol splněním různých úkolů „vysvobodit své duše z pekla“. Děti se rozlosovaly do skupinek s čertovskými názvy, odkrývaly tajemství kotlů, které lemovaly jejich cestu z pekla ven, a za splnění úkolů sbíraly kousky uhlí. Došlo i na tanec, na písničky a na závěr na pohádku bez konce, kterou děti společně dovyprávěly. Všechny skupiny zvládly úkoly skvěle, nikdo v pekle nezůstal a každý si odnesl na památku vlastnoručně vyrobený zápich do květináče.