Stalo se - starší články

VOLEJBALOVÁ LIGA ŠKOL

Vloženo: 16.8.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 513x
Dne 4. listopadu se uskutečnilo první kolo volejbalové ligy škol, kde naši školu reprezentují hráčky a hráči volejbalového kroužku.

V prvním utkání se na palubovce ZŠ Ruská Litvínov představil favorizovaný výběr Sportovky Litvínov. Svoji roli favorita potvrdil a naše hráčky + hráče porazil 3:0 na sety ( 25:17, 25:6, 25:17 ), o výsledku rozhodla především kvalita soupeře na podání. Utkání odbojovali a o každý bod se snažili J. Jankovič, K. Kinštová, T. Rašínová, E. Michálková, K. Němcová, P. Vlková, V. Šmídová a T. Petránková. Děkujeme za reprezentaci školy a hodně štěstí a kvality do dalších utkání.