Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Týden knihoven ve školní knihovně

Vloženo: 8.10.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 410x
Naše školní knihovna se zapojila do celostátní akce Týden knihoven.

K této příležitosti p.uč. Klenorová a Konopková zpřístupnily knihovnu dětem hned po jejich příchodu do školy v 7.40. Čtení chtiví žáci ji mohli navštěvovat každou přestávku až do 11.45 hod. A děti tuto příležitost náležitě využily. Během týdne navštívilo knihovnu 190 dětí. Půjčily si 142 knih beletrie a 48 knih naučných. Děti z 2.B a 2.C se staly novými členy školní knihovny, seznámily se s pravidly půjčování knih a hned si některé z nich knížky půjčily. Součástí rozšířené otevírací doby byla i jednoduchá anketní otázka - Jaká je tvá nejoblíbenější kniha?. Do ankety se zapojilo velké množství žáků. Jak jejich odpovědi "ozdobily" knihovnu, můžete vidět ve fotogalerii.

Paní učitelky teď vyhodnotí všechny odpovědi a sestaví přehled nejoblíbenějších knih našich žáků.