Stalo se ve škole - školní rok 2019/2020

Zeměpisná exkurze se zajímavým cílem

Vloženo: 16.9.2019 | Zobrazeno: 142x
9. B rozjíždí svůj poslední školní rok opravdu ve velké stylu. Další dobrodružství dnes čekalo na žáky v hlavním městě. Trénink samostatnosti, orientace a spolupráce je v opravdové situaci přeci jen o dost jiný, než práce v lavici.

Nastudování dopravy do pražské Zoo Praha byla nutná, pokud jsou naše volby nesprávné, budou dnes zvířata prostě bez nás. To nemůžeme dopustit, cesta autobusem, metrem (někdo prvně) a MHD v Praze nám dala zabrat, ale podle fotografie jistě poznáte, že zvířata v zahradě se nás dnes dočkala. Tak príma, zítra opět do studia, bez něj to v životě NEJDE.....PB