Stalo se - ve škole školní rok 2017/2018

Anketa ve školní knihovně..

Vloženo: 22.10.2017 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 517x
Jaká kniha zvítězila u našich žáků?

V rámci celostátní akce Týden knihoven jsme si ve školní knihovně připravily anketní otázku - Jaká je tvoje nejoblíbenější kniha? Do ankety se zapojilo celkem 263 čtenářů a jejich účast nám udělala velkou radost. Přikládáme seznam 10 knih, které získaly nejvíce hlasů.

1. místo             Deník malého poseroutky - Jeff Kinney (57 hlasů)

2. místo             Já, Jů Tuber - kolektiv autorů (14 hlasů)

3. - 4. místo      Mimoni - Brian Lynch a Harry Potter - Joanne Rowlingová (8 hlasů)

5. - 7. místo      Z deníku kocoura Modroočka - Josef Kolář, Já Padouch - Universal studios a Klub záhad - Thomas Brezina (7 hlasů)

8. místo             Deník Mimoňky - Rachel Renée Russellová (5 hlasů)

9. - 10. místo    Bob a Bobek: Králíci z klobouku - Vladimír Jiránek a Jůlinka a její zvířátka - Rebecca Johnson (4 hlasy)

Všem účastníkům ankety děkujeme a budeme se na ně těšit i na dalších akcích školní knihovny.

Bc. Lucie Klenorová a Mgr. Gabriela Konopková