Zápis ze schůze sdružení rodičů 1/2012

Vloženo: 15.12.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 694x

Zpět na spolek rodičů

Schůzky se zúčastnili:
Němcová, Fryčková, Černá, Krejčová, Bolechová, Kundertová, Balášová, Šmídová, Tomáš, Cibulková, Rosiková

Program:
1. Přivítání, seznámení s programem.
2. Předložení stavu financí k 31.12.2012. 3. Projednávání a schválení rozpočtu SR na rok 2012.
4. Informace vedení školy – plánované aktivity: klima školy, hodnocení žáků 9. A 5.ročníků, standardy, dotazníkové šetření, elektronická ŽK a TK, LVZ pro 1.stupeň, Rodiče vítáni, EU peníze školám, preventivní programy, důraz na čtení s porozuměním, Žákovský parlament a jeho aktivity, Městský žákovský parlament, plánované kino, divadlo, školní projekty.
5. P. ředitelka poděkovala členům SR za spolupráci a aktivní účast na vánočním jarmarku.
6. V rámci schůzky zástupců tříd řešili rodiče problémy ve svých třídách s ředitelkou školy.

Schválený rozpočet "Sdružení rodičů" pro rok 2011/12 (Velikost: 37.5 kB)