Aktuální dění
Rodičovská kavárna
3.6.2019

Vážení rodiče, vzhledem k náročnosti přechodu žáka na II. stupeň nejen pro dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí, Vás zveme v rámci Rodičovské kavárny na besedu „Přestup žáka na druhý stupeň a úskalí s tím spojené“.

Máte možnost vyslechnout teoretické znalosti, zkušenosti z naší školy, pokládat otázky a využít možnosti konzultace přímo na místě.

Přítomni budou: speciální pedagožka Mgr. Pavla Kostelecká, metodička prevence Ing. Iveta Bílková, současní třídní učitelé.

Jestliže Vás trápí, jak to zvládnete, jsme tu pro Vás.

Kdy: 3. 6. 2019 v 16.00                                      Kde: uč. č. 87, II. patro (VIII. C)

Férová snídaně

Vloženo: 11.5.2019 | Autor: tomasova | Zobrazeno: 97x
Už posedmé sedne 11. 5. 2019 sejdeme u naší školy, abychom podpořili výrobky fair trade a místní pěstitele.

Sraz je v 10h v parku u Pilařského rybníka.
S sebou deku, fairtradové nebo lokální výrobky a nápoje a přidejte se k nám.